Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam přihlášených hráčů - podzim 2017

17. 5. 2017

Hráči přihlášení do 3. ročníku:

bartl.jpg   Michal BÁRTL

    Dosavadní výsledky

    Bez účasti

 

 

 

 

 

blahos.jpg   Tomáš BLAHOŠ

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

bunda.jpg   Miroslav BUNDA

   Dosavadní výsledky

   2. ročník - 1. místo

 

 

 

 

foto_buranda_jozef.jpg   Jozef BURANDA

   Dosavadní výsledky:

   2. ročník - 5. místo

 

 

 

 

obrazek.png   Jan DRAHOTÍNSKÝ

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

dvorakova.jpg   Veronika DVOŘÁKOVÁ

    Dosavadní výsledky

    Bez účasti

 

 

 

eli.jpg   Jan ELIÁŠ

    Dosavadní výsledky

    Bez účasti

 

 

 

 

grbic.jpg   Mladen GRBIČ

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

  

jalovcova.jpg   Kristýna JALOVCOVÁ

    Dosavadní výsledky

    Bez účasti

 

 

 

 

 

sipky.jpg   Ondřej JAROŠ

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

jurik.jpg   Pavel JURIK

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

kaspar.jpg   Tomáš KAŠPAR

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

 

 

obrazek.png   Tomáš KRÁL

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

kraus.jpg   Patrik KRAUS

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

 

 

kusnir.jpg   Tomáš KUŠNÍR

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

obrazek.png   Jan LANGTHALER

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

martinak.jpg   Petr MARTIŇÁK

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

 

 

 

 

sipky.jpg   Tomáš MIKOLAJ

   Dosavadní výsledky

   Bez časti

 

 

foto_mraz_premysl.jpg   Přemysl MRÁZ

   Dosavadní výsledky

   1. ročník - 2. místo

 

 

 

 

 

novakj.jpg   Jaroslav NOVÁK

    Dosavadní výsledky

    2. ročník - 17. místo

    1. ročník - 10. místo

 

 

 

 

novakmir.jpg   Miroslav NOVÁK

   Dosavadní výsledky

   2. ročník - 12. místo

   1. ročník - 9. místo

 

 

novakovaz.jpg   Zuzana NOVÁKOVÁ

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

 

 

 

 

opletal.jpg   Libor OPLETAL

   Dosavadní výsledky:

   Bez účasti

 

 

 

  

ptacnik.jpg   Marek PTÁČNÍK

   Dosavadní výsledky

   2. ročník - 8. místo

   1. ročník - 4. místo

 

 

 

 

soucek.jpg   Libor SOUČEK

   Dosavadní výsledky

   Bez účasti

 

 

 

 

 

soudsky.jpg   Radim SOUDSKÝ

    Dosavadní výsledky

    2. ročník - 10. místo

 

 

 

 

 

slechta.jpg   Eugen ŠLECHTA

   Dosavadní výsledky

   2. ročník - 6. místo

 

 

 

 

 

 

soltes_tomas.jpg   Tomáš ŠOLTES

   Dosavadní výsledky

   2. ročník - 9. místo

   1. ročník - 7. místo

 

 

 

 

romanek.jpg      Roman TICHÝ

      Dosavadní výsledky:

      2. ročník - 11. místo